Saz Şemsiye Hakkında

Saz Şemsiye 2001 yılından beri üretmekte olduğumuz hasır ve kamış ürünlerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktayız. Hasır kamış dekorasyon ürünlerinde getirdiğimiz üstün kalite ve teknoloji ile birlikte babamız Ali SAZ’ dan devir aldığımız mesleğimizi Ferdi SAZ ve ekibi kurumsal alarak yola devam ediyoruz. Türkiye’de birçok Otel, Kafeterya, Beach Club ve restoranına kurduğumuz ürünlerimiz ile; kalitemizi görmenizi ve sizin memnuniyetinizi artırmaya çalışıyoruz. Kullandığımız ürünlerdeki yüksek teknoloji ve kalite ile ürettiğimiz ürün çeşitliği ve uygun fiyat seçenekleri ile hepinizi Saz Şemsiye, hasır kamelyalar, hasır bambular, kamış, Afrika çatılar, hasır çatılar, hasır şemsiyeler ekibimize davet ediyoruz.

Saz Şemsiye bir Saz Hasır Limited Şirketi İştirakidir.

Özelliklerimiz

Misyon

Misyon

Misyonumuz, müşterilerimiz ile standartlarını aşan ve güven inşa eden olağanüstü hizmet yoluyla uzun vadeli ilişkiler ve hizmetler geliştirmek ve Saz Şemsiye ile sektöründe seçkin bir şirket haline gelmektir.

Vizyon

Vizyon

Sektörüne İlham Vermek, Geleceğini Şekillendirmek. Saz Hasır ile gelen Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

Ürünler

Saz Şemsiye yüksek teknoloji kullanarak bambu, saz, hasır ve ottan ürettiği şemsiye, kamelya, çatı, Gazebo ve Bali evleri siz değerli müşterilerine sunuyor.

Afrika Çatı

Doğal ve sağlıklı olmaları ve üretilmelerinin yanında görsel anlamda da etkileyici görüntü ve özelliklere sahiptir. Çin otu kaplama, Doğal ot kaplama, Püskül çatı kaplama ve Saçaklı Ot kaplama çeşitleridir.

İncele

Hasır Çatı

Hasır çatı ürünleri popüler ürünler arasında kullanılmaktadır. Hasır; kamış, saz ve bambu ve kamış vs. ürünlerden üretilmektedir. Kamış çatı, Kirpi Çatı ve Bambu çatı Hasır Çatı çeşitlerindedir.

İncele

Hasır Bambu

Hasır kamış, Bambu çit, Bambu kamış, Hasır bambu ve Saz Kamış, Hasır bambu çeşitlerindendir.

İncele

Hasır Kamelya

Bali evleri, Hasır Gazebo ve Saz Kamelya, Hasır kamelya çeşitlerindedir.

İncele

Hasır Şemsiye

Bambu şemsiye, Kamış şemsiye, püsküllü şemsiye ve Saz şemsiye, Hasır şemsiye çeşitlerindedir.

İncele
HIZLI TEKLİF AL

Müşteri Düşünceleri

Afrika çatı kaplama yaptırdık. Hızlı kurulum gerçekleştirmeleri yanında satış sonrası destekleri için de teşekkür ediyorum.

Meral Ören
Antalya

Motelimizde, bahçesinde ve plajımızda Çin otu kaplama kullanıyoruz. Saz şemsiye ile bu ürünleri yeniledik. Uygun fiyata yüksek kalitede ürün üretiyor ve hizmet veriyorlar.

Murat Demirdöven
İstanbul

Hemen Başlayalım!

Saz Şemsiye olarak, Üretimden, kuruluma kadar oldukça rekabetçi ve verimli bir doğal çatı kaplama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Doğal Çatı kaplama hizmetleri ve ürünleri için kapsamlı ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

HIZLI TEKLİF AL